Firma LALIZAS Şirket Profili

VİZYON

LALIZAS'in vizyonu yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlara satacak şekilde üretmek ve bu ürünleri uluslararası markete iyi organize olmuş dağıtım kanalları ile satmaktır. Bu vizyon,  This vision, müşterilere gösterilen özen ve kaçınılmaz çalışan girdisi ile birlikte firmanın büyümesi ile sonuçlandı, ayrıca LALIZAS ın devamlı büyümesi ile pozitif biçimde devam edecek.

BİZİM İNSANIMIZ... BİZİM GÜCÜMÜZ

Firmada ki insanlar en değerli hazinemizdir. Onları iş gücü gelişimi ile elde edilen sağlıklı kararların alınabileceği iyi ve dinamik bir çalışma ortamı sağlayarak destekleriz. Sürekli eğitim ve gelişim imkanları sağlanırken, ekstra yol almamızı sağlayanları ödüllendirdiğimiz bir sistemimizde vardır. Eşit davranış, adil ödüllendirme ilkeleri sayesinde yaratıcılık gücü hep güçlendirilmiştir, bu sayede LALIZAS koyduğu hedeflere ulaşmayı başarmıştır; "Tatmin edilmiş çalışan, tatmin olmuş müşteri demektir".

ÜRÜNLER

LALIZAS marin aksesuar, güvenlik, su sporları ve denizle ilgili 5000 den fazla ürünü üretmekte ve dağıtmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz: immersion suits, can yelekleri, güvenlik ekipmanları, şilme botlar, hatches, kontrol panelleri, pusulalar, seyir fenerleri, sintine pompaları, tente, merdiven, kürek, makara, cem kilit, usturmaça, giyim, dürbün, tekne kılıfları, cetvel, IMO işaretleri ve pek çok diğer marin ürün şeklinde sıralanabilir. LALIZAS müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmayı ilke edinmiştir. Tüm ürünler, ana merkezde, çok sıkı kontrol ve yüksek standartlar altında geliştirilip tasarlanmıştır, ve distribütörleri aracılığı ile tüm dünyaya yayılmıştır. Bu sayede, fiyatları rekabetçi tutarken, daha da önemlisi üretimi  ISO 9001 verileri ve üretim standartları çerçevesinde kontrol ederek, onaylanmış kuruluşlar olan Germanischer Lloyd, Bureau Veritas, Lloyd's Register'dan belgelendirerek ürünlerin yüksek standartlarla buluşturulması sağlanmıştır.

MÜŞTERİLER

LALIZAS ürünlerine marin endüstri içerisindeki profesyoneller ya da deniz aktivitelerinde bulunan bireysel kullanıcılar baş vurur. Bazı müşterilerimiz denizcilik firmaları, tersaneler, tekne imalatçıları, tedarikçiler, marin mağazalar, süper marketler, marinalar, tekne kiralama firmaları, yelken klübleri yada son kullanıcılardır. Bizim ana hedefimiz müşteri tatminidir. Bu sebeple, müşterilere gelişmiş servis ağı, açık anlaşma ve satış sonrası desteği sunarız.

GLOBAL DAĞITIM AĞI

LALIZAS dağıtım ağı : Yunanistan (Anamerkez), İngiltere (U.K.), Hollanda, İspanya, Portegiz, İtalya, Hırvatistan, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Türkiye, Dubai (U.A.E.), Güney Afrika, Avustralya, Tayland ve Çin

ISO SERTİFİKA OPERASYONLARI

Firma BM TRADA'dan ISO 9001:2000 için iki tetkik sahibidir.

  • ISO 9001:2000 tetkiği, güvenlik malzemeleri ve marin ürünlerin üretimi ve ticareti
  • ISO 9001:2000 tetkiği, firmanın Kalite Kontrol Sistemleri için.

 

2011 LALIZAS all rights reserved.